Перейти до основного вмісту

Kérastase Chronologiste

З плином часу змінюється не лише наша шкіра, а й наше волосся. Незважаючи на те, що багато жінок додають антивіковий косметичний догляд до свого щоденного ритуалу краси вже приблизно з 25 років, догляд за волоссям не підпорядковується цьому правилу. У той же час правильні інгредієнти можуть довше утримувати волосся здоровим, еластичним і сяючим. Лінійку засобів Kérastase Chronologiste було створено саме для того, щоб забезпечити шкірі голови та волосяним волокнам професійне рішення щодо запобігання ознак передчасного старіння.

весь текст скритий текст

Відкрийте для себе щоденний догляд Chronologiste, який складається з 6 ефективних антивікових продуктів, що поєднують у собі передові технології та неперевершену чуттєвість.

Детокс

Професійний антивіковий відновлювальний догляд починається з ретельної детоксикації шкіри голови за допомогою Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant. Використовуючи цей засіб догляду перед миттям голови, ви видаляєте на 96 % більше забруднювальних частинок, ніж користуючись лише одним шампунем. Засіб робить шкіру свіжою та готовою до поглинання активних інгредієнтів. 

Показати більше

весь текст скритий текст

Очищення

Ретельне очищення продовжується за допомогою шампуню Kérastase Chronologiste Bain Régénérant. Гіалуронова кислота помітно зволожує волосяні волокна, що важливо для підтримки його еластичності та блиску, які втрачаються з віком. Регулярна доза антиоксидантних компонентів у шампуні допоможе вам отримати більш міцне та сильне волосся. 

Показати більше

весь текст скритий текст

Живлення

Маска Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant на наступному етапі вашого антивікового догляду інтенсивно живить волосяні волокна завдяки інгредієнту Abyssine. Ця рідкісна та високоефективна молекула походить з морських глибин. Abyssine заспокоює шкіру голови, заповнює та зволожує волосяні волокна. Маска також позбавить вас від розпушування волосся та надасть йому оксамитової шовковистості.

Показати більше

весь текст скритий текст

Захист

Підготуйте своє детоксифіковане та підживлене волосся для укладки на четвертому етапі догляду за волоссям за допомогою Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant. Цей термозахист захищає волосся від пошкоджень, спричинених температурою аж до 230 °C, і в той же час підсилює його блиск. Засіб містить вітамін Е, який зменшує негативний вплив УФ-випромінювання на волосся, що важливо для запобігання передчасного старіння волосяних волокон.

Показати більше

весь текст скритий текст

Блиск

Волосяна кутикула з часом слабшає, що позбавляє волосся блиску, воно стає ламким і схильним до пошкоджень. Живильна парфумована олійка Kérastase Chronologiste Huile De Parfum стане чудовим доповненням до вашого антивікового догляду, оскільки вона надає волоссю додаткового зволоження, зміцнює волосяні волокна й усуває посічені кінчики. Поєднання нот перського лайма, чайної троянди та дерева світлих порід вдало підкреслить вашу вишуканість.

Показати більше

весь текст скритий текст

Відновлення

Завершіть свій антивіковий догляд сироваткою Kérastase Chronologiste Serum Universel, якій під силу помітно змінити волосся. Консистенція сироватки, виготовленої за технологією біоміметичної інкапсуляції, дозволяє зберігати інгредієнти ефективними, завдяки чому сироватка повністю відновлює волосся й шкіру голови та значно покращує їх стан. Цю сироватку-догляд, що не потребує змивання, можна застосовувати як на сухе, так і на вологе волосся або ж як нічну сироватку.

Показати більше

весь текст скритий текст