Перейти до основного вмісту

Kérastase Specifique Divalent

ПОСТІЙНА БОРОТЬБА З ЖИРНИМ ВОЛОССЯМ

Жирна шкіра голови може стати справжньою перешкодою до здорового і красивого волосся.

При використанні невідповідних засобів свіжовимите волосся незабаром забрудниться біля коріння, що змусить вас знову скористатись шампунем. Але миття засобами, які не підтримують баланс шкіри, лише стимулює надмірне вироблення жиру. І волосся невдовзі потребуватиме чергового миття. Так було дотепер...

НАЗАВЖДИ СВІЖЕ ВОЛОССЯ

Kérastase представляє SPECIFIQUE DIVALENT, засіб для комплексного догляду за жирною і чутливою шкірою голови та довгим волоссям. Тріо засобів постійно регулюють виділення шкірного себуму й водночас зволожують сухе волосся. Це забезпечує м'якість, живлення та тривалу свіжість волосся.

весь текст скритий текст

УПАКОВКА ВИГОТОВЛЕНА НА 100 % З ВТОРСИРОВИНИ ТА ПІДЛЯГАЄ ПЕРЕРОБЦІ

Окрім волосся, бренд Kérastase також прагне піклуватися про наше майбутнє та світ, у якому ми живемо. Ми відзначаємо цю нову еру відповідальності виробництвом наших популярних флаконів на 100 % із переробленого пластику*.

*За винятком ковпачків, добавок та барвників. 

весь текст скритий текст

3 КРОКИ ДО СВІЖОСТІ

ІКОНА СВІЖОСТІ
SPECIFIQUE BAIN DIVALENT
Шампунь для регулювання вироблення себуму

Звичайні шампуні агресивно знежирюють шкіру голови, що призводить до посиленого виділення себуму. Цей легкий кремоподібний склад заспокоює шкіру голови, регулює виділення себуму й живить волосся, яке стало чутливим через надмірне миття.

 

весь текст скритий текст

СВІЖИЙ ДЕТОКС
SPECIFIQUE ARGILE ÉQUILIBRANTE
Очисна глина для використання на вихідних

Для підтримання балансу жирної шкіри голови необхідне не лише регулярне миття. Використовуйте засіб раз на тиждень — цей очисний шампунь з додаванням глини має унікальну кремову зелену натуральну текстуру, яка залишає волосся м'яким і блискучим.

весь текст скритий текст

СВІЖІСТЬ І ЗВОЛОЖЕННЯ
SPECIFIQUE MASQUE REHYDRATANT
Інтенсивна зволожувальна гель-маска

Навіть жирне волосся може страждати від сухості кінчиків. Зазвичай, причиною цього є часте миття невідповідними засобами. Ця унікальна легка композиція зі свіжим ароматом представляє нову версію інтенсивного бальзаму для волосся, який забезпечує догляд саме там, де він найбільше потрібен.

весь текст скритий текст