Kérastase Genesis

Випадіння волосся турбує більше 88 % жінок у цілому світі. Саме тому бренд Kérastase вирішив боротися з цією проблемою революційним методом, залучивши до створення засобів для догляду за волоссям дерматологів і дієтологів. Разом вони створили подвійний ефективний план для догляду за всіма типами волосся, що усуває конкретну причину його випадіння та ламкості.

весь текст скритий текст

ТОНКЕ ВОЛОССЯ

Тонке волосся легко втрачає свої міцність і силу, тому воно часто ламке та схильне до випадіння. Засоби для догляду за тонким волоссям Genesis пропонують ідеальне рішення у вигляді делікатного й водночас ефективного догляду.

дізнатися більше

весь текст скритий текст

ЖОРСТКЕ ВОЛОССЯ

Ми часто забуваємо про догляд за жорстким волоссям, оскільки воно не так легко піддається зовнішнім впливам. Однак, густе та жорстке волосся потребує спеціального догляду, який забезпечуватиме його зміцнення та запобігатиме ламкості. 

дізнатися більше

весь текст скритий текст

ЖИРНІ КОРЕНІ, СУХІ КІНЧИКИ

Щоб ваше волосся росло та виглядало здоровим, його корені повинні бути теж здоровими. Засоби з колекції Genesis підійдуть також для волосся, що швидко жирніє. Вони не лише делікатно очищають, а й зволожують волосся по всій довжині. 

дізнатися більше

весь текст скритий текст

У розробці колекції Genesis брали участь дієтолог доктор Меган Россі (Dr. Megan Rossi), посол компанії Kérastase Девід Лукас (David Lucas) і доктор дерматології Лаура Скот (Laura Scott).

весь текст скритий текст