Набряклі повіки й мішки під очима

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   22
  •   7
  •   1
Лідери продажу

Як боротися з набряками та мішками під очима

Не дозволяйте набряклим повікам або мішкам під очима зіпсувати вам день після безсонної ночі! Озбройтеся ефективними косметичними помічниками та прочитайте наші поради про те, як легко й швидко позбутися мішків під очима.

Що допомагає проти набряків під очима?

Набряклі вранці повіки безумовно не додадуть вам краси, тому слід регулярно доглядати за ними. Зверніть увагу на гелі й креми проти набряків і мішків під очима, які містять такі компоненти:

  • пептиди— зменшують набряки, сприяють відновленню шкіри, роблять її помітно здоровою, гладенькою, підтягнутою, і водночас зменшують зморшки;
  • кофеїн— покращує кровообіг і мікроциркуляцію в шкірі обличчя, допомагає виводити з неї зайву воду й навіть стимулює вироблення колагену;,
  • гіалуронова кислота— ефективно зволожує ніжну шкіру навколо очей та підтримує її свіжий вигляд.

Саме ці інгредієнти трапляються найчастіше в складі кремів проти мішків під очима та набряклих повік. Проте в них часто міститься й ціла низка інших природних речовин для захисту зони навколо очей та стимулювання вироблення колагену (як-от ретинол), а також інгредієнти з ліфтинговим ефектом.

Від набряків допомагає також мікромасаж ділянки навколо очей пучками пальців. Поєднуйте його з вечірнім нанесенням сироватки або крему для зони навколо очей. Крім того, кількахвилинний масаж допомагає кращому поглинанню та ефективності цих засобів.

Ранковий масаж проти набряків під очима

Візьміть процес виведення накопиченої рідини у свої руки. Адже саме вона — причина ранкових набряків. Для цього ідеально підходять масажні ролики для обличчя. Ними ви можете робити дуже приємний і водночас надзвичайно ефективний масаж для покращення обігу крові та лімфи, що призводить до зменшення набряків.

Для боротьби з мішками під очима ідеально підходить менший із двох роликів з набору. А якщо масажний ролик залишити на ніч у холодильнику, він матиме ще й охолоджувальний ефект, який принесе бажане полегшення. Як варіант, під час масажу змочуйте ролик у воді з кубиками льоду.

Відпочинок для набряклих повік

Радимо мати в своєму косметичному арсеналі ще й маску для набряклих повік після пробудження. Вона також стане в пригоді в ситуації, коли вам просто необхідно мати ідеальний вигляд перед важливою подією.

  • Користуватися такою маскою дуже легко — просто зніміть фольгу, прикладіть маску під набряклі повіки (або на іншу ділянку залежно від типу маски) і зачекайте, поки подіють активні речовини.
  • Відновитись набряклим повікам допоможуть і гелеві патчі під очі, які працюють за принципом охолодження та заспокоєння набряків.

Пам’ятайте, що запорукою краси є повноцінний сон, збалансоване харчування та правильний питний режим. Але якщо набряки та мішки під очима все ж таки з’являться, будьте до цього готові. Адже тепер ви знаєте, що саме вам допоможе!