Piz Buin

Де б ви не були — в горах, у місті чи на пляжі — завдяки якісній сонцезахисній косметиці Piz Buin ваша шкіра буде надійно захищена від УФ-випромінювання.

 

Бренд названо на честь гори Піц Буін висотою 3 312 м над рівнем моря, що знаходиться на австрійсько-швейцарському кордоні. На цю альпійську вершину в 1938 році піднявся студент хімічного факультету Франц Грейтер (Franz Greiter), який під час свого походу отримав сонячні опіки. Саме ця неприємність стала поштовхом до початку роботи над розробкою косметичної продукції для захисту від сонця. У 1946 було випущено один із перших кремів для засмаги Piz Buin Gletscher Creme.

Незабаром Франц Грейтер представив захисний фактор у такому вигляді, який ми знаємо сьогодні. Пізніше з’явилися інші засоби Piz Buin, що були розроблені для захисту шкіри від УФ-випромінювання, води й інших подразників.

Сьогодні косметика для захисту від сонця Piz Buin — одна із найвідоміших у своїй галузі. У лінійці бренду представлені сонцезахисні креми, лосьйони й олійки, завдяки яким можна сповна насолоджуватися перебуванням на сонці без ризиків, а також засоби для догляду за шкірою після засмаги.

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Подарунки та акції

Оцінка

  •   1
Лідери продажу