Перейти до основного вмісту

Золото

Золото цінилось своїм позитивним впливом на шкіру обличчя ще в Стародавньому Єгипті, його часто пов'язували з вічною молодістю й здоров'ям. У сучасній косметичній промисловості цей натуральний інгредієнт знайшов своє місце 100 років тому, сьогодні вважається розкішним інгредієнтом, який повертає шкірі молодість і здоров'я. У косметиці використовується колоїдне золото, отримане шляхом електролізу мікрочастинок золота в демінералізованому вигляді.

Властивості золота

Золото має сильні антиоксидантні властивості, спроможне швидко повернути еластичність і блиск шкіри обличчя. Регулярне використання косметики з вмістом золота покращує стан шкіри в цілому.

 

Вплив золота на шкіру

  • Захищає шкіру від процесів окиснення, сприяючи відновленню шкіри.
  • Сприяє циркуляції крові та допомагає окислювати верхні шари шкіри.
  • Сприяє очищенню шкіри, пришвидшуючи елімінацію токсинів.
  • Діє як захисний щит від негативних впливів навколишнього середовища.
  • Досконало зволожує шкіру, утримуючи велику кількість води.
  • Зміцнює стіни катетерів, сприяючи відновленню тканини. Завдяки цьому ваша шкіра буде еластична та пружна.

Косметика з вмістом золота

У косметиці золото міститься у вигляді дрібних пластинок, часто йдеться про мікрочастинки, невидимі людським оком. Золото швидко та легко поглинається в шкіру, живлячи та зміцнюючи її своїми благодатними властивостями. Не турбуйтесь про небажаний блиск або золотистий відтінок шкіри, ваше обличчя буде досконало освітлене без золотого тону.

На notino.ua ви можете знайти широкий асортимент продуктів із вмістом золота, які доповнять ваш регулярний догляд за зрілою шкірою. Денний «золотий» крем із захисним фактором створює на шкірі плівку, що захищає її від шкідливих впливів навколишнього середовища. Нічний догляд із золотом піклуватиметься про відновлення та живлення шкіри поки ви спите. Золота маска для обличчя стане розкішним початком косметичної процедури для краси вашого обличчя.

Косметика із золотом не залишає жодних слідів золотого відтінку, а тому таємниця краси та сяйва вашого обличчя буде відома тільки вам. Золота маска для обличчя, крем із золотом або маска для шкіри навколо очей – відкрийте для себе догляд, що додасть вашому ритуалу краси небуденності!

весь текст скритий текст