Lacoste Match Pointтуалетна вода для чоловіків

Lacoste Match Point туалетна вода для чоловіків
Lacoste Match Point туалетна вода для чоловіків
Новинки
100 мл
2 410грн.

Код: LAC03863 | В наявності
1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 02.11.2020
Особисте отримання
понеділок 02.11.2020

Опис парфумів Lacoste Match Point
Склад

Вирішальний момент, коли все у ваших руках. Унікальний момент, коли все на кону. Всі інтенсивні та зворушливі емоції цих моментів зосереджені в туалетній воді для чоловіків Lacoste Match Point. Її аромат стане вашим щоденним викликом, із нею ви ніколи не пропустите свій шанс виграти, викладаючись на всі сто.

  • сповнений чоловічої енергії деревний аромат
  • додає чоловікам відважності в буденних і любовних справах
  • аромат в елегантному спортивному флаконі був представлений у 2020 році

Склад аромату
Початкові ноти зачарують сповненим енергії ароматом базиліку в поєднанні з тирличем. Саме цей дует зелених тонів подарує вам натхнення, яке допоможе рухатися до мети. Невдовзі ви відчуєте силу інтенсивних деревних тонів ветиверу та кашеміру. Вони оволодіють вашими відчуттями, даруючи енергію, необхідну для абсолютної перемоги.

Історія аромату
Переконання в тому, що неможливого не існує, а саме життя — це красивий спорт, надихнуло авторів на створення туалетної води Lacoste Match Point. Разом із нею була створена нова лінійка в портфоліо парфумів Lacoste. Ароматична композиція уособлює поєднання спорту та життя поза ним.

Ви переконаєтесь, що теніс пов'язаний не тільки з цим ароматом, але й із брендом Lacoste загалом. Дно флакону виконано у формі відбитку удару вирішального м’яча, а ковпачок прикрашений візерунком тенісної ракетки самого Рене Лакосте (René Lacoste). Білу етикетку розділяє лінія тенісного корту, де відбувається напружений турнір.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
рожевий перець
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
тирлич
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ветивер, кашмеран
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Про бренд Lacoste

Lacoste — символ неформальної елегантності як у світі моди, так і у світі парфумів. Бренд започаткував у 1933 році відомий тенісист Рене Лакост (René Lacoste) із початковою орієнтацією на виробництво спортивного одягу. Французький чемпіон хотів почуватись комфортно під час гри та водночас залишатись джентльменом. Розкутість, простота та природна елегантність знаходять своє відображення в модних колекціях і парфумах Lacoste і тепер.

Рене Лакост подарував бренду не лише своє ім'я, але й відомий символ бренду — крокодила, що походить від прізвиська «Алігатор», яке тенісист отримав від американських журналістів після того, як його тренер пообіцяв Рене купити валізу із крокодилячої шкіри за перемогу у змаганні.

Перші парфуми Lacoste було представлено на ринку в 1984 році, після чого були створені колекції парфумів для жінок і чоловіків, здебільшого натхнені різними видами спорту. Вже упродовж декількох десятків років парфуми Lacoste для жінок і чоловіків вважають символом розкутої елегантності. Окрім цього, вони належать до найвідоміших модних брендів сучасності.

Оцінка Lacoste Match Point