Makeup Revolution Pro HD Brows

Компактний засіб для підводки бровей

Makeup Revolution Pro HD Brows Компактний засіб для підводки бровей
20,5 гр

Код: MUR3730 | Зараз цей продукт недоступний

палетка містить: Eyebrow Powder 10 g + Eyebrow Tint 3 g + Brow Enhancing Wax 1 g + Highliter Powder 4 g + Brow Sealing Wax 0,5 g + Strobe Balm 2 g  

Спостерігати за наявністю продукту

Makeup Revolution Pro HD Brows
20,5 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Makeup Revolution Pro HD Brows

За допомогою розкішної палітри Makeup Revolution Pro HD Brows ви з легкістю створите досконалий макіяж, наче від професіонала.

Властивості:

  • забезпечує колір, форму та фіксацію
  • має стійкий ефект
  • підкреслить натуральну форму брів

Спосіб використання:
Наносіть тіні на повіки пензликом, пінистим аплікатором або подушечками пальців.

Про бренд Makeup Revolution

Makeup Revolution — абсолютна революція в макіяжі! Цей лондонський косметичний бренд пропонує високоякісну та водночас доступну за ціною декоративну косметику, яка вас неймовірно зачарує! Makeup Revolution став популярним брендом завдяки своїм розкішним палітрам тіней для очей, які пропонують насичені відтінки всіх кольорів веселки! Крім цих палітр, в асортименті бренду ви також знайдете іншу винятково якісну декоративну косметику, таку як губна помада, макіяж, рум’яна, пудра або щіточки!
Декоративна косметика Makeup Revolution вражає своїм оригінальним і водночас практичним дизайном виробів, у які ви закохаєтесь до нестями! З брендом класу люкс Makeup Revolution ви додасте своєму макіяжу справжньої оригінальності та стилю. Декоративна косметика Makeup Revolution переконає вас, що й високу якість можна придбати за вкрай привабливою ціною, і що вона може бути такою доступною для всіх!