Перейти до основного вмісту

Mario Badescu

Mario Badescu

Простий, щадний до шкіри та ефективний — саме таким є американський бренд європейського походження Mario Badescu. Він пропонує широкий вибір ефективних засобів для догляду за шкірою, збагачених рослинними екстрактами — щадними до шкіри, але нещадними до акне, зморшок та інших недоліків.

Бренд косметики Mario Badescu було створено в 1967 році в Нью-Йорку, коли його засновник розпочав у своїй двокімнатній квартирі на Манхеттені пропонувати послуги косметичного догляду в європейському стилі. Тоді ще ніхто не знав, що це зародження всесвітньо відомого салону краси, який пропонуватиме свої послуги й через 50 років. Сьогодні Mario Badescu — це бренд поза часом й поколіннями. Він піклується про весь життєвий цикл шкіри, пропонуючи як ефективні засоби проти акне, так і засоби проти старіння шкіри. Головна ціль косметики Mario Badescu — забезпечити можливість ефективного догляду за європейськими стандартами якості в умовах домашнього затишку. 

Спробуйте культовий засіб проти акне — Mario Badescu Drying Lotion, який діє на поверхневі недоліки шкіри та всього за одну ніч позбавить вас від акне, або ж Mario Badescu Silver Powder, який ефективно очищає Т-зону та знімає макіяж. Варто також згадати легендарний спрей для обличчя Mario Badescu Facial Spray з олійкою лаванди, заспокійливим алое та ніжною ромашкою, що освіжають та зволожують шкіру, даруючи їй здорове сяйво. До легендарних продуктів належать тонік Mario Badescu Aloe Vera Toner та сироватка Mario Badescu Vitamin C serum.

весь текст скритий текст