Перейти до основного вмісту

Мінеральні пудри

Ви мрієте про досконало зафіксований макіяж, вирівняну, оксамитову й еластичну шкіру? Забудьте про відчуття жирної шкіри! Додайте до своєї косметички мінеральну пудру або мінеральний тональний крем і покладіться на досягнення ідеально матового вигляду за кожної можливості.

Якщо ви шукаєте косметичний засіб, який ідеально зафіксує ваш макіяж і не спричинить подразнення шкіри, ви його знайшли! Завдяки природному складу мінеральні пудри — гіпоалергенні та підходять для всіх, хто має чутливу шкіру. Більш за все вони підійдуть для власниць комбінованої та жирної шкіри. Незважаючи на це їх також зможуть оцінити власниці сухої шкіри, тому що вони не сушать шкіру.

 

Що таке мінеральна пудра?

Мінеральна пудра — це порошок із ретельно подрібнених природних матеріалів. Частіше за все йдеться про різні види слюди, а також про оксиди титану й цинку, які чудово відбивають світло та у природний спосіб захищають шкіру від шкідливого сонячного випромінювання.

Переконайтеся в якості мінеральної пудри ClarinsMakeup Revolution та інших на власній шкірі. У нашому асортименті ви знайдете розсипчасті мінеральні пудри, класичні мінеральні компактні пудри, а також пудрові мінеральні тональні креми, які (на відміну від традиційних тональних кремів) наносять за допомогою пензлів. Нанесіть мінеральну пудру на все обличчя або на ділянки Т-зони, якщо ви маєте суху шкіру, та насолоджуйтесь бездоганним зовнішнім виглядом упродовж цілого дня.

весь текст скритий текст