Кремові рум’яна, рідкі рум’яна та рум’яна в стіку
Коли хочеться оживити свій макіяж, рум’яна – це саме те, що вам потрібно. Але чи знаєте ви, що, крім пудрових рум’ян, існують також рум’яна в стіках, рідкі рум яна та навіть гелеві рум’яна? Розгляньмо ж унікальні властивості кремових рум’ян, і як їх найкраще використовувати для отримання ідеального вигляду!
Переваги кремових рум’ян перед пудровими
- Підходять для сухої та комбінованої шкіри. Кремова консистенція, порівнюючи з пудрою, не сушить і не підкреслює лусочки на шкірі. Тому вона ідеально підходить для осіб із сухою або комбінованою шкірою – зазвичай жирною на лобі й підборідді, але сухою саме в області щік.
- Гарний вибір для зрілої шкіри. Кремові рум’яна не так сильно, як пудра, забиваються в дрібні зморшки.
- Більш насичений колір і краща стійкість. Чи траплялося з вами таке, що пудрові рум’яна просто зникали з вашого обличчя за кілька годин? Насиченість кольору кремових та рідких рум’ян можна регулювати, наносячи відповідну кількість засобу. Ба більше, кремові рум яна зазвичай більш стійкі, тому виглядають гарно протягом усього дня.
- Свіжий і сяйний вигляд. Якісні кремові рум’яна зазвичай мають зволожувальну консистенцію, тому, окрім кольору, надають вашим щокам легкого блиску та сяючого ефекту.
- Багатофункціональність. Рідкі та кремові рум’яна також підходять у якості губної помади для гармонійного вигляду. Їх навіть можна використовувати як тіні для повік, якщо вони для цього призначені (себто ви можете бути впевненими, що вони не подразнюватимуть очі).
Як наносити кремові й рідкі рум’яна
Кремові рум’яна найкраще наносити на шкіру за допомогою пучок пальців або спонжика для макіяжу. Також ви можете використовувати густий (buffing) пензлик для макіяжу – при цьому ми рекомендуємо вибрати синтетичний пензлик, оскільки натуральні волокна мають тенденцію вбирати більше засобу.
Не наносьте кремові рум’яна на припудрену шкіру – кремова консистенція в поєднані з пудрою може виглядати непривабливо. Їх варто наносити на чисту шкіру або на тональний засіб перед нанесенням пудри. Лише в самому кінці їх можна злегка припудрити прозорою пудрою, що допоможе закріпити рум’яна й подовжить їхню стійкість. Таким чином ви гарантуєте, що ваш макіяж виглядатиме свіжим упродовж усього дня.
Найкращі кремові рум’яна: як вибрати?
Консистенція / форма рідких рум’ян
- Кремові рум’яна. Кремоподібна консистенція ідеально підходить для сухої і нормальної шкіри, оскільки зволожує шкіру та забезпечує природно здоровий вигляд. А також зазвичай гарантує стійкість кольору.
- Рідкі рум’яна. Рідкі рум’яна мають легку консистенцію, і вони легко розтушовуються. Вони підходять навіть для жирної шкіри й забезпечують природний вигляд.
- Гелеві рум’яна. Гелеві рум’яна довго тримаються і часто є водостійкими. Вони ідеально підходять для жирної і проблемної шкіри, оскільки їхня легка текстура не закупорює пори.
- Рум’яна в стіку. Ці рум’яна практичні й прості в застосуванні. Виберіть найкращі рум’яна в стіку – і ви отримаєте ідеального помічника для швидкого нанесення макіяжу або його коригування в дорозі.
Виберіть свій улюблений відтінок кремових рум’ян
Зазвичай діє правило: чим світліший тон шкіри, тим світліший відтінок рум’ян. Чим темніша шкіра – тим темніші рум’яна. Відповідно, вибираючи колір, керуйтеся відтінком шкіри. Якщо у вас жовтувата шкіра, обирайте рум’яна з помаранчевим відтінком. До рожевого тону шкіри підходять холодні відтінки червоного й рожевого.
Дотримуючись цих порад, ви отримаєте максимально природний результат. При цьому не бійтесь експериментувати – деякі відтінки здатні дивувати! Спробуйте свої класичні улюблені кольори:
- Рожеві кремові рум’яна й рожеві рідкі рум’яна
- Коралові кремові рум’яна й рідкі рум’яна
- Червоні кремові рум’яна й рідкі рум’яна
- Персикові кремові рум’яна й персикові рідкі рум’яна
- Помаранчеві кремові рум’яна й помаранчеві рідкі рум’яна
Оберіть найкращі рідкі рум’яна, кремові рум’яна в стіку або найкращі кремові рум’яна для зрілої шкіри! На Notino ви знайдете як елітні, так і недорогі рідкі рум’яна для кожного.