Schwarzkopf Professional Osis+ Dampedпомада для волосся для створення мокрого ефекту

Schwarzkopf Professional Osis+ Damped помада для волосся для створення мокрого ефекту
Schwarzkopf Professional Osis+ Damped помада для волосся для створення мокрого ефекту
200 мл

Код: SCW2239 | Зараз цей продукт недоступний
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту Schwarzkopf Professional Osis+ Damped
Властивості

Засіб для стайлінгу Schwarzkopf Professional Osis+ Damped підкреслить вашу зачіску й утримає її форму упродовж тривалого часу.

Властивості:

  • створює ідеальний стайлінг
  • ефект мокрого волосся із блиском
  • природна фіксація
  • надає здорового блиску

Спосіб використання:
Нанесіть на сухе волосся та зробіть необхідну укладку.

Властивості

Kонсистенція
воск, гель
Властивості
Більший об'єм волосся, Текстура, Фіксація

Про бренд Schwarzkopf Professional

Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!

Оцінка Schwarzkopf Professional Osis+ Damped