Перейти до основного вмісту

Urban Decay

Urban Decay

Косметика Urban Decay ідеально підходить для екстравагантного макіяжу з ноткою провокації. За цим каліфорнійським брендом стоїть Венде Зомнір (Wende Zomnir) — палка прихильниця косметики й спорту. Венде особисто випробовує кожен продукт під час своїх улюблених занять спортом (сноубордингом, серфінгом і гарячою йогою) для того, щоб бути впевненою в тому, що макіяж Urban Decay зможе витримати навіть найекстремальніші умови.

Історія бренда Urban Decay розпочалася в середині 1990-х років, коли на ринку люксової косметики домінували рожевий, червоний і бежевий кольори. Саме тоді бренд виступив із повною протилежністю та представив відтінки, натхненні іншою стороною життя в місті, які мали такі провокаційні назви, як Roach (тарган), Acid Rain (кислотний дощ), Rust (іржа) або Oil Slick (нафтова пляма).

До найпопулярніших продуктів бренда належить знакова палетка Urban Decay Naked із нейтральними відтінками, за допомогою якої ви можете створити ідеальний натуральний макіяж, або водостійкі засоби для макіяжу Urban Decay All Nighter, що залишаються стійкими впродовж усієї ночі. Також варто згадати губну помаду Urban Decay Vice Lipstick з широкою палітрою відтінків і туш Urban Decay Perversion, що робить вії максимально виразними.

весь текст скритий текст