Перейти до основного вмісту

Догляд за волоссям влітку - навіщо його захищати?

 Влітку сонце створює для волосся чимало неприємностей. Коли в спеку ви лежите на пляжі, плаваєте в басейні чи прогулюєтеся вулицями міста, поєднання таких факторів, як сонячне світло, хлорована чи солона вода та вільні радикали сильно висушує волосся та призводить до його ламкості. Однак за допомогою правильного догляду ви можете запобігти пошкодженню волосся, а отже й уникнути безкомпромісного втручання перукарських ножиць.

Перед засмаганням

 Захист від УФ-випромінювання — це основа догляду за волоссям улітку. Ідеальним помічником у цій справі може стати лагідний спрей, який підготує та захистить волосся до та під час перебування на сонці. Завдяки УФ-фільтрам, які зберігають внутрішні білкові зв’язки у волосяних волокнах, засіб не пропускає шкідливе випромінювання, а також насичує волосся вологою, полегшує розчісування та робить його шовковистим на дотик.

Під час засмагання

 Доповніть свою колекцію сонцезахисної косметики практичними засобами, які ви з легкістю зможете застосовувати протягом дня для додаткового захисту, особливо, якщо ви тривалий час перебуваєте на сонці. Також прихопіть із собою головний убір від сонця, який захистить вашу шкіру.

Після засмагання

 А тепер, час для перевіреної схеми: шампунь-кондиціонер-маска-незмивний догляд. Сонцезахисна косметика для волосся трохи відрізняється від «звичайних» засобів. Вона дуже лагідна й націлена на видалення шкідливих залишків солі, піску та хлору. Така косметика має сильну зволожувальну дію, завдяки якій відновлює належний рівень зволоження волосся та шкіри голови, що порушується протягом спекотного дня. І останній, але не менш важливий крок: збереження сяючого кольору волосся, який так легко та швидко вигорає на сонці. Сонцезахисні засоби часто містять додаткові поживні компоненти та вітаміни, як-от алое вера, екстракти морських водоростей, гліцерин або пантенол.

Літній стайлінг

 Ідіть легким шляхом, обираючи прості зачіски, які не потребують багато зусиль та косметичних засобів. Ваше волосся, втомлене від сонячного впливу, оцінить легку укладку, адже влітку воно є більш ламким. Спробуйте створити пляжні хвилі за допомогою спрею з морською сіллю (додає текстури та блиску, запобігає розпушуванню волосся), недбалий пучок або вільні коси, зафіксовані легким спреєм.