Легкий, швидкий і професійний — саме таким буде догляд за нігтями, якщо ви вирішите придбати фрезер для манікюру. Незалежно від того, чи будете ви користуватися ним виключно в особистих цілях, або ж робити професійний манікюр своїм подругам у максимально комфортних домашніх умовах, фрезер виведе весь процес манікюру на набагато вищий рівень. Достатньо лише обрати той, який відповідатиме вашим потребам.
Це пристрій невеликого розміру із живленням від мережі або батарейок, за допомогою якого ви можете доглядати за нігтями й робити ті ж процедури, що й за допомогою пилочки для нігтів, але набагато швидше й ефективніше. Він стане вашим незамінним помічником під час догляду за натуральними, штучними, гелевими або акриловими нігтями.
Фрезер надає форму нігтям, видаляє гель-лак (тому його часто називають фрезером для гелевих нігтів), а також відмінно обробляє кутикулу, мозолі та чудово полірує нігті. Перед покупкою рекомендується ознайомитися з основними технічними характеристиками різних типів фрезерів.
Фрезер для використання в домашніх умовах не обов'язково повинен відповідати всім найвищим вимогам, які має виконувати професійний фрезер у салоні краси. Немає потреби в тривалому безперервному режимі роботи, та й меншої кількості обертів (менше 30 000) буде цілком достатньо. Фрезер для манікюру з функцією видалення пилу, який утворюється під час шліфування нігтів, також призначений скоріше для професіонального використання. Найвимогливіші з вас гідно оцінять цю функцію, але в домашніх умовах ви точно обійдетесь без неї.
Якщо ви плануєте доглядати за нігтями виключно в домашніх умовах, тоді вам найкраще підійде фрезер із живленням від електромережі. Це найпоширеніший вид фрезера. Не хочете, щоб кабелі плуталися у вас під ногами або хочете мати можливість доглядати за нігтями де завгодно? Вибирайте фрезер з акумулятором або на батарейках. Якщо ви оберете останній варіант, будьте готові до регулярної заміни батарейок, а також до меншої кількості обертів пристрою.
Під час роботи з фрезером ви самостійно регулюєте кількість обертів. Для натуральних нігтів достатньо найменшої кількості обертів, а для акрилових нігтів, навпаки, потрібна найбільша кількість. Найпоширеніша максимальна швидкість фрезерів складає приблизно 20 000 обертів. Ви можете регулювати швидкість за шкалою приблизно від 3 000 до 20 000 обертів.
Фрезер і насадки для фрезера Одним із найважливіших кроків перед покупкою фрезера для нігтів є визначення вимог, яким він повинен відповідати. На основі цього вибирайте фрезер із відповідними насадками або фрезами. Фреза встановлюється на корпус — ручку фрезера. Окремі фрезери для манікюру відрізняються за кількістю насадок, які входять до комплекту. Фрези для нігтів можуть відрізнятися за формою, матеріалом і зернистістю.
Інші функції фрезера для манікюру Щойно у вас сформується уявлення про те, яким повинен бути найкращий фрезер, ви можете роздумувати над іншими критеріями. Одним із них може бути матеріал, вага й ергономічна форма фрезера. Крім того, слід звернути увагу на світлодіодне підсвічування, завдяки якому ви будете краще бачити нігті. Також корисною є функція зміни напрямку обертання фрези для нігтів. Захисний чохол і велика кількість аксесуарів, таких як щипчики для нігтів, щіточки для очищення або розділювачі для пальців для педикюра, завжди будуть доречними й необхідними.
Якщо ви хочете, щоб ваші нігті виглядали як після відвідин професійного салону краси, у вашому арсеналі обов'язково має бути електричний фрезер для манікюру. Вибирайте відповідно до власних потреб і насолоджуйтеся бездоганно доглянутими й красивими нігтями!
Радимо також придбати й інші аксесуари для догляду за нігтями: лампу для гель-лаку або практичний набір для нігтів.