Перейти до основного вмісту

Антиоксиданти в косметиці

Бережіть шкіру від негативного впливу довкілля. Зовнішні фактори, як-от швидкий темп життя, УФ-випромінювання або стрес, спричиняють близько 80 % передчасного старіння шкіри. Її постійно атакують шкідливі вільні радикали, які прискорюють старіння клітин, призводять до зниження кількості колагену й еластину шкіри, утворення зморшок і пігментних плям. Однак порятунок існує — антиоксиданти ефективно захищають шкіру від зовнішніх несприятливих чинників, борються з вільними радикалами й окислювальним стресом.

Ця група органічних молекул включає, наприклад, вітамін С, Е, ретинол, бета-каротин, цинк, селен, коензим Q10 і багато інших корисних для шкіри компонентів. У чому ж їхня користь?

 

Властивості антиоксидантів

Антиоксиданти нейтралізують шкідливий вплив вільних радикалів, створюють захисний бар’єр і запобігають старінню шкіри.

Користь антиоксидантів для шкіри:

  • посилюють дію антиоксидантів, що вже містяться в шкірі;
  • захищають клітини від окислення та дегенеративних змін;
  • запобігають пошкодженню клітинних компонентів колагену й еластину, уповільнюючи процес передчасного старіння шкіри;
  • покращують процес відновлення шкіри;
  • розгладжують зморшки та допомагають боротися з пігментацією шкіри.

Антиоксиданти в косметиці

Природні антиоксиданти — це природні речовини в організмі людини, однак їхній вміст занадто малий. Задля здорової шкіри без зморшок регулярно збільшуйте їхню кількість за допомогою відповідної косметики з антиоксидантами.

Обирайте передусім антиоксидантну косметику, збагачену не тільки комплексом ефективних антиоксидантів, а й іншими корисними речовинами, що запобігають старінню шкіри. Антиоксидант має бути невід’ємною складовою нічної косметики та денних кремів. Щоб отримати по-справжньому інтенсивну омолоджувальну дозу, використовуйте відновлювальні маски для обличчя та сироватки з антиоксидантами.

Перед перебуванням на сонці нанесіть на шкіру антиоксидантний сонцезахисний крем, а після приймання сонячних ванн нанесіть зволожувальний крем із антиоксидантами та вмістом інших поживних і заспокійливих компонентів. Рекомендовано також користуватися антиоксидантною косметикою для волосся, яка влітку захищає його від надмірної сухості та втрати кольору, а взимку запобігає негативним наслідкам впливу низьких температур.

Найширший асортимент антиоксидантних сироваток, масок і зволожувальних кремів із антиоксидантами запропоновано лише на сайті notino.ua. Уповільніть старіння шкіри та порадуйте її еліксиром молодості, який надовго збереже шкіру красивою, позбавить її зморшок і непривабливої пігментації.

Хочете дізнатися більше про косметичні компоненти? Прочитайте, наприклад, про користь керамідів або термальної води!

весь текст скритий текст