Ніжна шкіра навколо очей потребує багато любові
Шкіра в цій ділянці набагато тонша, ніж на обличчі. Власне, у цьому й справа. Внаслідок відсутності жирового «наповнення» підшкірного шару шкіра навколо очей дуже швидко втрачає еластичність і швидше старіє.
Уже з цієї причини доволі парадоксально, що ми відкладаємо догляд за шкірою навколо очей. Цілком очевидно, що розпочинати потрібно якнайшвидше, не пізніше 25-річчя. Адже без належного догляду «гусячі лапки» почнуть поглиблюватися, а згодом до них можуть приєднатися кола й мішки під очима.
1.Макіяж із ділянки навколо очей потрібно знімати ніжно
Основне правило: делікатно, але ретельно. Почніть із змоченого в теплій воді ватного диска, на який нанесіть засіб для зняття макіяжу з очей (у поєднанні з водою він утворить емульсію). Спершу просто прикладіть диск до очей, щоб макіяж трошки «розчинився». Потім обережно проведіть диском у напрямку донизу. Стежте за м’якістю дисків для зняття макіяжу. Спробуйте багаторазові, які можна прати. Для водостійкого макіяжу використовуйте спеціальні засоби для зняття водостійкого макіяжу.
Найкращі засоби для зняття макіяжу з очей
2. Використовуйте для шкіри навколо очей сироватки, креми або гелі
Чисту шкіру навколо очей необхідно зволожувати й живити, щоб запобігти появі ранніх зморшок. Сироватки, а також креми й гелі для ділянки навколо очеймістять низку корисних компонентів. Наприклад пептиди для кращої еластичності й міцності шкіри. Колаген із гіалуроновою кислотою для зволоження. Вітамін C в якості антиоксиданту й кофеїн для освітлення.
А якщо ви прагнете справді професійного догляду, підшукайте для себе один крем для шкіри навколо очей на день (із SPF) і другий – на ніч (найкраще з ретинолом як провітаміном A, який стимулює вироблення колагену). Нанесення? Ніжно постукуючи подушечками пальців
Зволоження й живлення для ділянки навколо очей
3. Зробіть масаж ділянки навколо очей
Якщо вам не подобається наносити креми, постукуючи пальчиками, робіть це, масажуючи ділянку навколо очей, водночас наносячи більшу кількість засобу. Як робити такий мікромасаж? Найкраще середнім пальцем, легкими круговими рухами від внутрішнього куточка вздовж нижньої повіки до зовнішнього куточка ока. Повторюйте впродовж хоча б двох-трьох хвилин.
Ви можете використати спеціальні допоміжні масажні ролики для ділянки навколо очей (металеві або з натуральних каменів), палички, популярний інструмент для масажу гуаша, а також прилади, призначені безпосередньо для масажу ділянки навколо очей. Окрім глибшого й більш ретельного нанесення косметичних засобів, ви таким чином стимулюватимете лімфу, тим самим мінімізуючи набряки навколо очей і кола під очима.
Настав час для масажу ділянки навколо очей!
4. Відпочивайте з маскою, яка дбає про вашу красу
Кола під очима й набряклі повіки часто спричинені неправильним способом життя, який супроводжується недосипанням і затримкою води в організмі. З цього й потрібно розпочати. А ще додайте масаж (див. вище) й не забудьте про релаксацію, обравши хорошу маску для ділянки навколо очей.
Найкраще підійдуть гідрогелеві, які охолоджують (мінімізують набряки), або маски під очі, які містять екстракт огірка чи алое вера. Чудовими є маски, які містять екстракт равликів (божественно розгладжують), золота, а також мікрочастинки діамантів чи перлів (освітлюють, а відтак діють безпосередньо на темні кола під очима). Хорошим вибором будуть маски з вмістом зеленого чаю або кофеїну (для відновлення).
Найкращі маски для ділянки навколо очей
Почніть свій догляд за ділянкою навколо очей із покращення способу життя, використання правильної сироватки та гарного зволожувального й живильного крему. Якщо ви робите макіяж, придбайте спеціальні засоби для зняття макіяжу з ділянки навколо очей. І повірте, ви завжди будете з нетерпінням чекати масажів і нанесення маски на ділянку навколо очей. Перевірено на власних очах!