Перейти до основного вмісту

Пептиди в косметиці

Бережіть свою красу й зустрічайте кожен новий рік із легкістю! Пептиди підкорили світ антивікової косметики й разом з AHA-кислотами та ретинолом стали надзвичайно популярними інгредієнтами засобів для регенерації шкіри, розгладження зморшок й ефективної стимуляції вироблення колагену в шкірі. Відкрийте для себе омолоджувальний вплив пептидів на шкіру та волосся!

 Що таке пептиди?

Пептиди — це органічні речовини, утворювані амінокислотами, що регулюють різні біохімічні процеси в клітинах, тканинах і органах. За вмістом амінокислот вони поділяються на поліпептиди, олігопептиди та білки, які слугують будівельними матеріалами для шкіри. До найвідоміших білків, утворених пептидами, належать, наприклад, колаген, кератин та еластин.

 

Пептиди природно містяться в нашому організмі, утім, щойно їх кількість зменшується, шкіра в’яне, втрачає еластичність, на ній виникають зморшки. Тому пептиди в косметиці є незамінними інгредієнтами, поряд з іншими активними речовинами, як-от антиоксиданти й вітаміни. Завдяки ним шкіра має завжди свіжий і молодий вигляд.

Пептиди в косметології: властивості

Спектр позитивного впливу пептидів на шкіру й волосся дійсно розмаїтий — на їхні властивості впливає кількість, тип та порядок амінокислот у кожному пептидному ланцюжку, а різних амінокислотних сполук існують сотні типів. Тому відповідна косметика містить одразу кілька типів пептидів.

Пептиди в косметології: вплив на шкіру

 • Допомагають позбутися зморшок.
 • Пом’якшують і розгладжують шкіру.
 • Забезпечують зволоження шкіри.
 • Стимулюють вироблення колагену й еластину в шкірі та повертають їй пружність.
 • Сприяють регенерації шкіри.

Пептиди в косметології: вплив на волосся

 • Зміцнюють волосяні фолікули.
 • Забезпечують необхідне зволоження шкіри голови та коренів волосся.
 • Підтримують ріст волосся, а також вій і брів.

Пептиди в косметиці

Завдяки позитивному впливу на шкіру та волосся пептиди використовуються в низці косметичних продуктів, як-от сироватки для шкіри, креми, декоративна косметика, шампуні й маски для волосся. Косметика з пептидами помітно покращує стан шкіри та стимулює її постійне оновлення, стримуючи появу ознак старіння. Оскільки пептиди природно містяться в організмі людини, то підходять навіть для дуже чутливої шкіри.

Найпопулярніші засоби з пептидами

 • Крем з пептидами сприяє омолодженню шкіри, зменшує зморшки й інші ознаки старіння, підтримує зволоження та живлення шкіри. Шкіра стає свіжішою, пружнішою та молодшою на вигляд.
 • Сироватку з пептидами можна наносити двічі на день перед використанням улюбленого крему для обличчя. Інтенсивний догляд, який забезпечує сироватка з пептидами, сприяє зменшенню зморшок і тонких ліній та запобігає їх утворенню.
 • Крем з пептидами для ділянки навколо очей допомагає освітлити шкіру навколо очей, знімає набряклість й усуває темні кола під очима, розгладжує дрібні та глибокі зморшки.
 • Пептиди для засмаги у складі сонцезахисної косметики сприяють зволоженню всіх шарів шкіри під час засмагання, стимулюють її регенерацію та борються з пігментними плямами.
 • Пептидна сироватка для вій живить вії та стимулює їх ріст для ще спокусливішого погляду.

Попрощайтеся зі зморшками! Інтенсивна пептидна сироватка й крем з пептидами піклуються про шкіру, освітлюючи її та повертаючи їй молодість! Відкрийте для себе й інші косметичні антивікові інгредієнти, як-от гіалуронова кислота, вітамін Е, коензим Q10 та екстракт равлика, і насолоджуйтеся завжди свіжою, зволоженою шкірою!

весь текст скритий текст